20160405 Utstillerliste

Bedrifter Nettside – Bli kjent Type industri
Fablabs www.fablabs.no Olje og fornybar energi
ReStone www.restone.no Steinforvaltning
Haakonsen www.haakonsen-consulting.no Metallurgi / Rådgivning
Zoaring www.zoaring.com Kommunikasjon – Video
Artius www.artius.no Skreddersydde Smarthus Løsninger
Organisasjonsrådgiveren www.ingfridlandsnes.com Organisasjons og lederrådgivning
Perleskrinet Dugnad www.perleskrinet.no  Dugnadsfirma
FUTURE SPARKS www.ungdomsbedrifter.no Teknologiutvikling
Elsykkelsenteret www.elsykkelsenteret.no Elsykkel
Kongruent www.kongruent.no  Relasjoner – Matchmaking
Fuuzo www.fuuzo.com Leverings applikasjon
Perspektiv Veiledning www.perspektivveiledning.no Tverrfaglig veiledning og kurs
Handlingsmot www.handlingsmot.no Personlig utvikling og organisasjonsutvikling
Future Home www.futurehome.no Gjør ditt hjem smartere
Social Cooking www.socialcooking.no Nettverk og kulturformidling gjennom mat
Fuel It www.fuelbox.no Kommunikasjon, varesalg
Brasiliansk Art www.facebook/brasilianskart Puter og vintage klær, varesalg
Photobooth Selfie Boks www.selfiebooks.no Fotograf, underholdning
The Comedy Box Norway www.comedybox.no Humor og underholdning
Himala www.himala.net Ull og kashmir, varesalg
UNIQUE Services www.uniqueservices.no Bygg og anlegg
Studio Stavanger www.studiostavanger.no Foto, film og grafisk design
A-Mat www.a-mat.no Mat
Studio Design – interiør www.studiodesign-interior.no Interiør rådgivning
Verdifabrikken www.verdifabrikken.no Kulturbygging, samfunnsansvar
Holt & Paulsen www.holtpaulsen.no Merkevare rådgivning
Mittbless www.mittbless.no Barneklær
Irgen Gioro  www.irgen-gioro.com Mat
Ingvild.ull  www.iull.no Varesalg
Doublethink  www.doublethink.no Teknologiutvikling
Janaina Waxing Studio  www.janaina.onlinebooq.net Skjønnhet
Motion Story  www.motionstory.no Videoproduksjon
Zebra-Design  www.zebra-design.no Interiørarkitekt
Viasam 3D Varesalg
Sexolog MA Jacobsen  www.sexolog-maj.com  Sexolog